Zvýšenie invalidného dôchodku

Zvýšenie invalidného dôchodku

Zvýšenie invalidného dôchodku je služba, ktorú poskytujeme pre zlepšenie kvality života invalidov.Postup ako si úspešne navýšiť Váš invalidný dôchodok je nasledovný :

1.Zašlite nám Vaše dôležité údaje :

Potrebné dokumenty sú : Potvrdenie o evidencií z úradu práce Potvrdenie o štúdiu Rozhodnutie Sociálnej posťovne Osobný list dôchodkového poistenia

Formulár pre vyplnenie údajov a nahratie dokumentov

  Vypracovanie analýzy

  Po tom ako nám dorazia Vaše údaje, pracujeme na analýze zvýšenia Vášho invalidného dôchodku.Tento proces trvá zvyčajne do 5 pracovných dní.V prípade nejasností Vás budeme kontaktovať emailom, pokiaľ neodpoviete do 24 hodín – telefonicky.

  ZDARMA !

  Cena vypracovania analýzy

  0 -,
  • spracovanie Vašich údajov
  • varianty navýšenia
  • možnosti čerpania príspevkov z ÚPSVaR

  Je na Vás akú z variánt navýšenia si vyberiete

  Potom ako vám bude analýza navýšenia zaslaná sa rozhodnete akú variantu si vybrať.Rohodnutie záleží len čisto na Vás. V prípade,že rozhodnete informujete nás o Vašom zámere navýšiť si invalidný dôchodok.Nasleduje podpis zmluvnej dokumentácie.Po tomto úkone Vám zašleme kompletne vyplené tlačiva a žiadosti s popisom ako postupovať pre Sociálnu poisťovňu, zabezpečíme podanie žiadosti na Sociálnej poisťovni.V prípade nutnosti Vám vieme osobne asistovať pri potrebných úkonoch.

  Odmena za poradenstvo a asistenciu

  Všetky podmienky Vaše aj naše sú vypracované vo všeobecných podmienkach poskytovanie služby.

  Prečo my?

  Referencie

  5/5

  Marek z Košíc

  Zvýšenie invalidného dôchodku

  Pred 14 rokmi som ako 16 ročný mladistvý utrpel úraz oka pri hre s kamarátmi.Následkom odchlípenia sietnice dg.amotio retinae , som ostal slepý na jedno oko.V dospelosti som si požiadal o invalidný dôchodok.Vyšiel my čiastočný, s percentuálnou mierou poklesu zárobkovej činnosti o 45%.Dlhé roky som poberal nízky invalidný dôchodok. Moje jediné štastie bolo,že som mal dobre platenú prácu v automobilke.Jedného dňa som na internete narazil na Vašu stránku.Po zaslaní všetkych potrebných údajov, ste my pomohli zdvyhnúť dôchodok na dvojnásobok.Určite ich odporúčam ďalším ľuďom s podobným osudom. Z mojej strany Vám patrí veľké ďakujem!”

  5/5

  Damián z Trnavy

  Zvýšenie invalidného dôchodku

  Pred 13 rokmi som padol z balkóna z 3 poschodia na internáte v Bratislave.Následkom poškodenia miechy som ostal pripútaný na invalidný vozík.Po prvotnom schválení invalidného dôchodku som zostal nemilo prekvapený zo sumy, ktorú som donedávna poberal. Keď som sa však od známeho s podobným problémom dozvedel o tejto stránke, neváhal som a hned som im napísal.Odvtedy sa my rapídne zvýšila životná úroveň a niesom už tak závislý od rodičou.Za to im pekne ďakujem.

  5/5

  Tomáš z Novák

  Zvýšenie invalidného dôchodku

  V roku 2009, keď som mal 27 rokov v sklade kde som pracoval vybuchla munícia.Odvtety som nedoslýchavý, kôli perforácií bubienka.S výškou invalidného ôchodku som nebolo spokojný.Náhodou som sa dozvedel, že sa to dá zmeniť,napísal som na invalidny-dochodok.sk Neskutočne mi pomohli, lebo sa mi dôchodok navýšil o 170 € čo my pomohlo aj viac sa zaradiť do spoločnosti.Za to im veľmi ďakujem.

  5/5

  Ivanka z Popradu

  Zvýšenie invalidného dôchodku

  Keď som mala 25 rokov, mala som autonehodu a stala som sa invalidnou.V tomto veku to pre mňa znamenalo niečo ako koniec sveta.Po roku chodenia po lekároch som si požiadala o invalidný dôchodok, ktorý my bol priznaný na 60% , ale z výslednej sumy som bola veľmi sklamaná.Pracovníčka sociálnej poisťovne my tvrdila , že to záleží aj od toho koľko mám odpracované.Nedalo my to a hľadala som na internete po roznych fórach kde my odporučili túto stránku.Teraz dostávam o 300% viac ako predtým,za čo veľmi pekne ďakujem

  Zdielaj !
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •